Közeleg a szerelmesek ünnepe és ezzel a Meleg helyzetek improvizációs előadásunk Valentin-napi különkiadása is az LMBT Történeti Hónap keretében.
Február 11-én a műsor középpontjában a szerelem, a szeretet fog állni Bálint nap alkalmából. Ünnepeljük vagy ne? Ajándékozzunk vagy ne? Finom vacsora a párunkkal vagy inkább tradícionális közös horrorfilm-maraton a baráti társasággal? Február 11-én Valentin-napi témákban játszunk szórakoztató jeleneteket a már megszokott módon, LMBTQ szállal fűszerezve.
Emberek, sorsok, helyzetek. Ezekről szól majd az este. Ti ötleteket adtok, a színészek improvizálnak, előttetek születnek meg a karakterek, a történetek, a drámai vagy rendkívül szórakoztató jelenetek. Kíváncsi vagy, ezúttal kikről játszunk? Gyere, mi ott leszünk!
Hol?
A Bejáratban (Budapest, 1114 Fadrusz utca 12.).
Mikor?
2020. február 11-én, este fél 8-tól
Hogyan vehetsz részt?
Az előadásra regisztrálni kell, amit IDE KATTINTVA tudsz megtenni. Az eseményre a belépő 2000 forint, amit a helyszínen lehet megváltani az előadás előtt.
A lefoglalt jegyeket 19:15-ig tudod átvenni, 19:15-től a megmaradt helyeket felszabadítjuk.
Akik velünk impróznak
Bokor Ági, Szabó-Szontágh Luca, Montvai Saci, Bakonyi Peti, Borbás Gergő, Zene:Jakab Vera
Kérdés esetén írj nekünk a program@qlit.hu-ra!